Вигляд:    
Топ оголошення
 
Рубрики
учора в 17:08
продам Київ і Київська

Упаковка для спецій і приправ допоможе зберегти вашу продукцію у відмінному стані. Вона захищає від різноманітних пошкоджень, пилу, бруду та вологи. Всі упаковки виготовлено згідно існуючих норм та вимог. Наша компанія "Рута" функціонує на ринку вже багато часу і за цей час встигла завоювати багато клієнтів про що свідчать позитивні відгуки. Замовити ви можете на нашому сайті або зв'язавшись з нами за телефоом вказаним у контактах. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення.

учора в 16:57
продам Київ і Київська

У нашому каталозі товарів ви знайдете різноманітні пакувальні матеріали, які виготовлено нашими кращими фахівцями. Ми здійснюємо повний комплекс робіт по їхньому виготовленню, розпочинаючи з розробки їхнього проекту. Доставку здійснюємо будь-якими зручними для вас транспортними компаніями, зокрема Нова пошта, Делівера та ін. Флористична сітка, купити її за доступною ціною можна на сайті нашого інтернет-магазину, для цього достатньо заповнити форму зворотнього зв'язку. Будемо раді з вами співпрацювати. Чекаємо на ваші замовлення!

учора в 16:46
продам Київ і Київська

Пакувальна сітка для квітів виготовлена нашими кваліфікованими спеціалістами створить довершену композицію з вашими квітами. У процесі виробництва ми дотримуємось встановлених вимог та нормативів. Здійснюємо виробництво необхідних вам товарів протягом 3-5 днів. У випадку, якщо ви виявили будь-які дефекти ми замінимо даний товар на інший. Для замовлення будь-яких наших товарів заповніть форму зворотнього зв'язку на сайті нашої компанії. Чекаємо на ваші замовлення та будемо раді з вами співпрацювати.

учора в 16:29
продам Київ і Київська

Атласні стрічки оптом купити ви может у нашій компанії ТОВ "Рута". Наша організація здійснює повний комплекс робіт, розпочинаючи з розробки дизайну та завершуючи виготовленням виробів. При виявленні будь-яких дефектів ми здійснюємо заміну продукції. У випадку виникнення будь-яких додаткових запитань, наші консультанти неодмінно вам допоможуть. Здійснюємо доставку зручними для вас транспортними компаніями. Для замовлення потрібно заповнити форму зворотнього зв'язку або зателефонувати за контактним номером телефону. Чекаємо на ваші замовлення.

учора в 15:24
продам Київ і Київська

Аніосгель купити за оптимальною ціною ви маєте змогу на сайті нашого інтернет-магазину. У нас представлено величезний асортимент товарів для здійснення очищення різноманітних поверхонь, а також антисептиків для рук. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань телефонуйте за контактним номером телефону наші консультанти неодмінно вам допоможуть. Основною перевагою наших засобів є їхня безпечність у використанні. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на ваші замовлення.

учора в 15:09
продам Київ і Київська

Дезінфікуючий засіб для рук має надзвичайно широку антимікробну дію. Дані засоби мають тривалий термін дії, зокрема до 1 години на незахищеній шкірі та протягом 3-ох годин у медичних рукавичках. Наші дезінфікуючі засоби не викликають ніяких алергічних реакцій та є безпечними у використанні. Для очищення рук вам не потрібна вода, тому ви можете зробити у будь-якому зручному місці. Здійснити замовлення ви можете на сайті нашого інтернет-магазину, для цього достатньо заповнити форму зворотнього зв'язку. Чекаємо на замовлення.

учора в 14:46
продам Київ і Київська

Основне призначення даного засобу поляягає у дезінфекції різноманітних поверхонь та різноманітного устаткування як харчової так і санітарно-технічного устаткування. Полідез складається перекис водню, поверхнево-активних речовин та води. Полідез відмінно працює у холодній, жорсткій воді та є надзвичайно економічним у використанні. Приймаємо замовлення по всій території України. Полідез купити можна сайті нашого інтернет-магазину, потрібно залишити заявку або зателефонувати за вказаним контактним номером телефону. Будемо раді нашій співпраці.

учора в 14:32
продам Київ і Київська

Засіб дезінфікуючий тільки вищої якості ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. Всі товари є безпечними як для людей так і тварин. Вони немають фіксувального ефекту, тому їх можливо використовувати багаторазово протягом 15 днів. Всі наші засоби мають відповідні сертифікати якості. Зробити замовлення ви маєте можливість залишивши заявку на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонувавши за вказаним контактним номером телефону. Чекаємо на ваші замовлення!

учора в 14:12
продам Київ і Київська

У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість придбати миючі та дезінфікуючі засоби за оптимальною ціною. Ми пропонуємо вашій увазі величезний асортимент дезінфікуючих засобів різноманітної сфери застосування. приймаємо замовлення по всій території України. У разі виникнення будь-яких запитань, теелфонуйте за контактним номером телефону. Зробити покупку ви маєте можливість безпосередньо на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонувавши за вказаним номером телефону. Будемо раді нашій співпраці.

учора в 14:00
продам Київ і Київська

Купити перекись водню 50% ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. Даний засіб призначений для здійснення дезінфікації приміщень, білизни, інвентарю для прибирання та ін.Приймаємо замовлення по всій території України. Зберігати даний засіб потрібно в темному приміщені подалі від прямих сонячних променів, оскільки він втрачає свої властивості. Для замовлення достатньо заповнити форму зворотнього зв'язку або зателефонувати за контактним номером телефону. Чекаємо на замовлення та будемо раді з вами співпрацювати.

учора в 12:15
продам Київ і Київська

Фірмові нашивки на одяг - це відмінний варіант привернути увагу до Вашої компанії, бренду чи торгової марки. Такі нашивки широко використовуються в сфері торгівлі та при виготовленні промоодягу. Тому, ми пропонуємо Вам придбати нашивки з логотипом оптом за доступними цінами!Ми здійснюємо нашивку методом комп'ютерної вишивки, яка дозволяє точно та якісно передати кожну деталь потрібного малюнку. Ми можемо підібрати потрібну колірну гаму. У своїй роботі ми керуємось побажаннями наших клієнтів, аби задовільнити Ваші потреби та відтворити малюною максимально точно.Фімові нашивик високої якості в будь-яких…

учора в 12:11
продам Київ і Київська

Виготовлення шевронів з розробкою оригінального дизайну можливе у нас! Наша компанія надає широкий спектр послуг з розробки дизайнів для логотипів, нашивок та шеврнонів. Також здійснюємо нашивки на спецодяг, уніформу та одяг для військовослужбовців.Ми надаємо свої послуги уже понад 18 років, тому знаємо всі тонкощі та аспекти цієї справи. Завдяки сучасному обладнанню та технологіям ми можемо створити якінсі та красиві нашивки та логотипи, які стануть справжньою окрасою Вашого одягу.Скористайтесь послугами професіоналів - звертайтесь до нашого ательє!

учора в 12:03
продам Київ і Київська

Ательє пошиття костюмів для дітей пропнує свої послуги! Ми здійснюємо пошиття яскравих та цікавих карнавальних костюмів для дітей. У нас Ви зможете підібрати костюми для будь-якого свята. Ми враховуємо сучасні тенденції, тому у нас Ви знайдете широкий вибір костюмів з улюбленими персонажами Вашої малечі! Ми ретельно продумуємо кожну деталь костюмів, підбираємо лише якісні матеріали та фурнітуру, аби подарувати дітлахам яскраві емоції та святковий настрій! Підібрати варант костюма Ви можете у нашій "Фотогалереї". Замовлення приймаємо з будь-якого куточка України!Подаруйте свято собі та своїй малечі!

учора в 11:45
продам Київ і Київська

Нашивки на одяг на замовлення пропонує наша кмопанія! У нас Ви можете замовити нашивки з унікальним дизайном, логотипом чи надписом. Здійснюємо нашивки методом машинної вишивки. Такий спосіб дозволяє підібрати потрібний колір та має дуже гарний, охайний вигляд. Окрім цього, нашивки, виготовлені в такий спосіб є стійкими до прання та мають тривалий термін експлуатації.Завітайте на сайт нашої компанії - тут Ви зможете детальніше ознайомитися зі спектром послуг, які ми надаємо та нашими роботами.Скористайтесь нашими послугами прямо зараз - телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

учора в 11:35
продам Київ і Київська

Тест смужки для діабетиків ви маєте змогу у нашому інтернет-магазині. Ми реалізуємо товари тільки кращих виробників, тому в якості наших товарів ви можете бути на 100 % впевненими. Для нас важливий кожен наш клієнт, тому у разі виникнення будь-яких уточнюючих запитань ми з радістю вас проконсультуємо. Для покупки потрібно заповнити форму зворотнього зв'язку на сайті нашої компанії або зателефонувати за вказаним контактним номером телефону. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення.

учора в 11:32
продам Київ і Київська

Бальне плаття пошити Київ на замовлення можна у нас! У нашому ательє Ви можете взяти бальні сукні для дівчаток на прокат або замовити пошиття суконь, з урахування Ваших побажань. У нашій "Фотогалереї" Ви знайдете зразки суконь. Також у нас Ви можете замовити карнавальні костюми для дітей. Пропонуємо цікаві та креативні варіанти дитячих костюмів на будь-яке свято! У нас Ви можете взяти костюми на прокат за доступними цінами. Ми надаємо широкий спектр послуг з пошиття дитячих костюмів та суконь, а також здійснюємо виготовлення нашивок, шевронів, логотипів.Гарантуємо якість та акуратність пошиття

учора в 11:25
продам Київ і Київська

Оксигенатор медичний ціна доступна, ви можете замовити у нашій компанії. У разі виникнення будь-яких питань, телефонуйте і наші консультанти неодмінно допоможуть їх вирішити. Каталог наших товарів постійно оновлюється. Ми працюємо на ринку понад 20 років, за цей час ми встигли зарекомендувати себе тільки з позитивною сторони. Для покупки достатньо залишити заявку на сайті нашої компанії або зателефонувати за контакнтим номером телефону. Чекаємо на ваші замовлення і будемо раді з вами співпрацювати.

учора в 11:12
продам Київ і Київська

Наша компанія пропонує тільки найкраще медичне устаткування, яке виготовлено тільки кращими фірмами-виробниками. Ми постійно беремо участь у різноманітних конференціях, конгресах та слідкуємо за різноманітними новинками. Наш асортимент товарів постійно розширюється. Умови оплати та доставки визначається індивідуально з кожним клієнтом. Електрокардіостимулятор купити за доступною ціною ви можете на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонувавши за вказаним контактним номером телефону. Будемо раді з вами співпрацювати.

21 січня 2019 в 10:33
продам 1500.00 грн Київ і Київська

Пропонуємо клітки для бройлерів у широкому асортименті і за найкращими цінами. Великий вибір продукції такого типу ви знайдете у нашому інтернет-магазині. Наприклад, у каталозі представлена клітка для вирощування курей від народження до забою. Клітка складається із трьох ярусів, кожен з яких вміщує по 8-10 курей, зроблена з міцної сталі. Задня частина клітки оснащена так, щоб повітря вільно циркулювало. Стінки зроблені таким чином, що не залишають слідів від послідів птиці. Годівниця бункерної форми, виймається. Клітка має ніпельну систему напування, висота розташування поїлок регулюється під…

21 січня 2019 в 10:18
продам Київ і Київська

Столи трансформери розсувні купити недорого пропонує наша компанія. У своїй роботі ми використовуємо найкращі механізми та якісні матеріали. У нас Ви знайдете столи будь-якого призначення. Широка кольорова гама дозволяє обрати варіант, який ідеально підійде до будь-якого інтер'єру. Ми пропонуємо Вам широкий вибір оригінальних меблів на всі випадки життя. Наші меблі – ідеальний варіант для маленьких квартир, адже вони дозволяють зекономити простір та водночас вміщують у собі все необхідне. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які люблять свою роботу. Також приймаємо індивідуальні замовлення. Детальн…

 
Завантажити ще
 

Дошка оголошень від порталу "Укрбізнес" UB.UA - популярна дошка оголошень України.

У нас - велика база вигідних пропозицій на теми: бізнес, послуги для бізнесу, АПК, сільське господарство, будинок і побут, побутові послуги, будівництво, нерухомість та інші.

На порталі "Укрбізнес" ви можете подати оголошення на будь-яку тематику про продаж товарів або замовлення послуг.

Для того, щоб розмістити оголошення потрібно натиснути на кнопку "Додати оголошення" і заповнити просту форму.

На нашій дошці оголошень можна знайти привабливі пропозиції від кращих компаній України.

Зареєструйтесь на порталі "Укрбізнес", купіть Premium-пакет і тоді ви зможете додавати безлімітну кількість оголошень в будь-які розділи і залишати в них посилання на свої офіційні сайти.

Пишіть кожного разу унікальні тексти оголошень, а не копіюйте колишні свої описи або конкурентів. Тоді всі Ваші пропозиції зможуть брати участь у видачі пошукових систем Google і Яндекс.

Хочете більше продавати? Скористайтеся дошкою оголошень для бізнесу від UB.UA. Це - аудиторія понад 700 000 підприємців з усієї України. Для більшої ефективності додайте оголошення від імені своєї компанії.

Бажаємо процвітання вашої справи! Вдалих Вам покупок і продажів!

Більше
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create